Płytki cegłopodobne do wnętrz

Jeśli nie możesz sobie pozwolić na posiadanie prawdziwej cegły na swojej ścianie to najlepszym rozwiązaniem będzie położenie na niej płytek cegłopodobnych. To bardzo dobry wybór do każdego pomieszczenia w domach i mieszkaniach. Cegłopodobne płytki gipsowe nadają się zarówno do pokojów jak i kuchni czy łazienki.

Płytki cegłopodobne są zrobione z gipsu, betonu lub na bazie żywicy lub tworzywa sztucznego. Dwie ostatnie są giętkie przed położeniem i łatwo jest je dopasować do siebie. Płytki takie układa się na klej do ściany podobnie jak glazurę, można je gruntować i impregnować dzięki czemu długo wyglądają jak nowe. Nie impregnuje się płytek zrobionych z żywicy lub tworzywa sztucznego. Najczęściej takie płytki sprzedawane są z fugą, wtedy ich montaż jest jeszcze szybszy.

Na rynku jest szeroki wybór płytek, można wybierać w wielu kolorach i wielkościach. W marketach budowlanych znajduje się bardzo duży wybór płytek elewacyjnych. Jeden metr kwadratowy płytek cegłopodobnych to koszt co najmniej 70 paru złotych.

  • ceglawsypialniplytkaceglopodobnaprzedpokoj-1
  • bialacegla

NAJNOWSZE:

CZYTAJ WIĘCEJ